ÖVRIGT / Diverse / Vas 3386505
nr 338 6505
Vas
PORSLIN, FAM ROSE, KINA.Omgjord till bordslampa. Vasens H. 50. Skador, Lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 november 2004
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr